Běžecký pás Firepaw Standard Dog L

0202

Nový produkt

Velikost L

25 999 Kč s DPH

Na objednání

Více informací

Mechanický běžecký pás

Nejprodávanější model. Firepaw Standard Dog Treadmill je považován za nejlepší nabízející hodnotu za peníze v prémiových ručních trenažérech psů. Široce využíván od profesionálů a amatérů díky svým širokým možnostem tréninku a kvalitnímu zpracování. Nejčastěji používaný  trenažér v běžeckých závodech v Evropě, stanovený jako standard pro tuto disciplínu.

Hlavní hliníková kola Firepaw, kombinovaná s rychloupínacími koly, vytvářejí velkou setrvačnost a poskytují Vašemu psu možnost intenzivního sprintu, dosažení maximální rychlosti nebo tréninku s dlouhou výdrží. Firepaw Standard Dog Treadmill je skvělý nástroj pro trénink všech typů psů pro vytrvalost, zisk svalů, úbytek hmotnosti nebo jen poskytnutí psa se základní fyzickou kondicí.
 
Svařená z masivní oceli a plně ručně vyráběná v naší dílně s vysoce kvalitním materiálem a všemi detaily. 18 měsíců záruka.

Výběr vlastního vzhledu v různých barvách
Pevná ocelová konstrukce bez omezení psa
Systém tlumení nárazů pro zabránění spojení
8-10 volných otočení ručním napájením.
Mobilní kola a kliky pro snadné přemístění jednou osobou
Hliníkové hlavní kola
Plastové průhledné boky pro kontrolu psa
Oddělitelné strany pro snadnější přepravu a skladování
Nastavitelná upevňovací tyč pro psy.
 
Hodí se pro psy s šířkou hrudníku až 38 cm (15 palců), výška kohoutku až 78 cm (30cm). Nejlepší pro německý ovčák, Belgický Malinois, Rottweiler, Dogo Argentino, Doberman, Americký buldok, Zlatý retrívr a další plemena podobné velikosti. U větších psů prosím vyberte šířku upgradu níže.

Rozměry: 180 cm, 55 cm, 142 cm (výška) - 75 kg

Dopravné se účtuje dodatečně

Recenze

Buďte první a napište svůj názor !

Napsat recenzi

Běžecký pás Firepaw Standard Dog L

Běžecký pás Firepaw Standard Dog L

Velikost L

Napsat recenzi